88751727 - 021 ( 30 خط ) telegram.me/dena_eng
 
صفحه اصلی -> نمایشگرهای صنعتی میتسوبیشی ژاپن

کیوب های میتسوبیشی ژاپن

DLP CUBE MITSUBISHI

شرکت مهندسی نقش آور دنا بعنوان نماینده رسمی کمپانی میتسوبیشی ژاپن در کشور ارائه دهنده نمایشگرهای صنعتی و کیوب های میتسوبیشی می باشد.کمپانی میتسوبیشی با نصب 78000 نمایشگر در سرتاسر دنیا اولین تامین کننده ویدئووال های حرفه ای در دنیا می باشد.

ابعاد کیوب های میتسوبیشی : 50،60،62،67،70،72،80

 

مزیت های کیوب های میتسوبیشی نسبت به کیوب های بارکو

الف ) تنوع مدلها :

 1- نمایشگرهای میتسوبیشی از لحاظ اندازه متنوع تر از بارکو می باشند که عبارتند از″,62″,67″,70″,72″,80″ 50″,60در صورتیکه مدل های بارکو عبارتند از : 50″,67″,70″,80″

2- برای سیستم های ساده میتسوبیشی پیشنهاد کیوب های 60 اینچی با کیفیت FHD و قیمت مناسبتر را پیشنهاد می نماید که بارکو چنین پیشنهادی را ندارد .

3- برای کلیه سایزها و رزولوشن ها میتسوبیشی امکان پذیرش سفارش مدلهای " دسترسی از جلو " (Front access ) را دارد در صورتیکه بارکو در این خصوص بسیار محدود می باشد.

4- کیوب های میتسوبیشی دارای درگاه OPS بمنظور پردازش IP داخلی هستند که بارکو این گزینه را ندارد .

ب : اطمینان بخشی 

1-    تمامی کیوب های میتسوبیشی ساخت ژاپن می باشند و با سابقه طولانی و اطمینان بالا از لحاظ استاندارد هستند در صورتیکه بارکو در چین و هند تولید می شود .

2-    طول عمر کلیه اجزاء میتسوبیشی 000/100 ساعت می باشد .بارکو بین 000/60 ساعت تا 000/80 ساعت می باشد.

3-    میتسوبیشی دارای سیستم خنک کننده هوا می باشد ( Air cooling ) . بارکو دارای سیستم خنک کننده مایع می باشد که امکان نشت آن و صدمه برای تجهیزات داخلی الکترونیک بسیار بالا می باشد.

4-    میتسوبیشی دارای شبکه گسترده سرویس دهی در دنیا می باشد . 

ج: کم هزینه در زمان استفاده 

1-    کیوب های میتسوبیشی در مدت زمان استفاده هیچ هزینه مصرفی ندارند در صورتیکه بارکو نیازمند به تعویض فن ها ، پمپ های خنک کننده ، مایع خنک کننده و تعویض لوله ها هست .

2-    برق مصرفی کیوب های میتسوبیشی بسیار پایین می باشد در صورتیکه کیوب های بارکو 1.5 تا 2  برابر مصرف برق بالاتر دارند که این خاصیت به کاهش هزینه های مصرفی کمک می کند . همچنین این ویژگی به معنای حرارت دهی پایین می باشد که نیاز به اضافه کردن تجهیزات اضافی جهت تهویه مطبوع اتاق کنترل نیست .

3-    کیوب های میتسوبیشی بصورت خودکار یکنواختی تصویر را تنظیم می نمایند بدون نیاز به مهندسان فنی و سرویس کار ، در صورتیکه هزینه های این کارجهت کیوب های بارکو بسیار بالا می باشد.

د- کیفیت تصویر

1-    رزولوشن کیوب های میتسوبیشی بالاتر از کیوب های بارکو میباشد ؛ بیشترین رزولوشن کیوب های میتسوبیشی 1920*1200 پیکسل  می باشد و بالاترین رزولوشن کیوب های بارکو 1920*1080 پیکسل  می باشد.

2-    کیوب های میتسوبیشی روشنایی بالاتر از کیوب های بارکو دارند . کاربر می تواند گزینه هایNormal Bright /Eco/ Eco  Advancded  را برای داشتن یک تصویر بهینه مطابق با ویژگی محیط انتخاب نماید.

3-    کیوب های میتسوبیشی دارای یک الگوریتم واحد برای بالابردن کیفیت تصویر هستند از قبیل : Color space control,Digital Gradiation circuit,…..

ه- استفاده آسان 

1-    طراحی کیوب های میتسوبیشی امکان جابجایی کیوب ها را بدون خطا در 15 دقیقه فراهم می سازد . جابجایی کیوب های بارکو بسیار پیچیده و نیازمند حضور کارشناسان فنی بارکو می باشد.

2-    در مواردی که مشتری از مدل های مختلف کیوب های میتسوبیشی استفاده می نماید می تواند از اجزاء آنها جهت موارد اضطراری استفاده نماید زیرا بسیاری از اجزاء داخلی کیوب های میتسوبیشی با یکدیگر سازگار هستند .

3-    تنظیمات هندسی و زمینی  کیوب های میتسوبیشی بوسیله موتور انجام می پذیرد.

 

  برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات سایت ایمیل خود را وارد نمایید
تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نقش آور دنا می باشد . طراحی سایت : ایران طراح